Kurumsal

Süreç Tekstil kurulduğu 1995 yılından beri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın başlıca büyük hazır giyim pazarlarına örme kumaştan mamul, konfeksiyon ürünleri imalat ve ihracatını gercekleştirmekte, tecrübeli ve uzman kadrosu, kalite anlayışı, iş ahlakı ve sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite anlamında her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler sunmayı misyon edinmiş olan Süreç Tekstil, 2500 m2‘lik alanda kurulu olan işletmesinde, 100 çalışanı ve 105 makinası ile aylık 50.000 adet üretim yapabilmektedir.

Fransa, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Almanya’ya ihracat yapmakta olan Süreç Tekstil, müşterinin kalite standartlarının üzerinde hizmet vermesi, yenilikçi fikirleri ve rekabetçi fiyatları ile rakiplerinden bir adım öndedir.

Süreç Tekstil olarak ana müşterilerimiz ve çalıştığımız markalar Just Female, Elsy, PANUU, Garment Project, Z, IKKS, Kenzo, Junior Gaultier, Alphabet, Beckaro, Lili Gaufrette, La petite, Chipie, Paul Smith,…

Süreç Tekstil’in ürünleri arasında her türlü örme mamul yer almaktadır. Her yaş grubu için t-shirt, sweat shirt, şort, bluz, ceket, pantolon, etek, elbise üretimi yapılmaktadır.


Misyonumuz

Süreç Tekstil olarak önceliğimiz çalışanlarımızdır. İnsana yatırım yaparak çalışanların hayat kalitesini yükselten, birlikte yükselmeyi hedef alan; değişime açık, güvenilir, farklı ve saygın bir şirket olarak kalite çizgisini bozmadan devam etmek misyonumuzdur.


Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Süreç Tekstil, liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır.


Fabrikamızdan